Будівництво та архітектура

 

 
 

Детальний план території призначеної під будівництво і обслуговування обєктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії на території Віньковецької селищної ради Віньковецького району Хмельницької області (06.11.2017р.)

Детальний план території з метою впорядкування території (для реконструкції, перепрофілювання приміщень та зміни цільового призначення земельних ділянок) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на території недіючого заводу в кварталі вулиць Першотравнева, Сагайдачного, Заводська в селищі Віньківці Віньковецького (02.11.2017р.)

Містобудівна документація району

Роз’яснення щодо процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва об’єктів (залежно від категорії складності)

Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва

Забезпечення належної доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів фізичного оточення по Віньковецькому району

Спрощення дозвільних процедур при будівництві.

Основним завданням  Президента України  у сфері будівництва є спрощення дозвільних процедур на всіх етапах створення об’єкту будівництва.
Для реалізації цих завдання було прийнято  Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», також переглянуто ряд підзаконних нормативно-правових актів.
Протягом 2011-2013 роки на території Віньковецького району відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» було виконано такі заходи:
1. стаття 27.  Забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватись на підставі будівельного паспорту, сюди можна віднести будівництво індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 м2, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.
Протягом 2012 року для отримання дозволу на початок будівельних робіт відділом регіонального розвитку, містобудування та архітектури Віньковецької райдержадміністрації (далі - відділ) було видано 5 будівельних паспортів, в І півріччі поточного року вже видано 4 будівельних паспорта;
2. стаття 28. Встановлення малих архітектурних форм і тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється на підставі паспорту прив’язки, який надається уповноваженим органом містобудування та архітектури.
Протягом 2011-2013 років до відділу для отримання паспорту прив’язки малої архітектурної форми на території населених пунктах Віньковецького району звернень не надходило;
3. стаття 29. Передбачає надання відділом вихідних даних на проектування об’єктів будівництва, які видаються на основі актуалізованої містобудівної документації.
Для цього сесіями селищної та сільських рад а також Віньковецькою районною радою було актуалізовано всю наявну містобудівну документацію, що дозволило відділу підготовити та видати в 2012 році 10 дозвільних документів, в поточному році, в зв’язку з відсутністю схем зонування та детальних планів генеральних планів населених пунктів, лише 2 дозвільних документа.
4. стаття 36. Декларація на початок будівельних робіт.
Передбачає декларативний принцип та принцип мовчазної згоди для отримання дозволу на початок виконання підготовчих та будівельних робіт.
На території Віньковецького району дозвіл на початок будівельних робіт надається Інспекцією державного архітектурно-будівельного контроль в Хмельницькій області. Згідно зі зведеними даними протягом 2011-2013 років юридичним та фізичним особам видано 60 декларацій та 44 повідомлень.
5. стаття 39. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів.
Протягом 2011-2013 років завдяки запровадженим змінам було введено в експлуатацію 99 об’єкта різного призначення, це громадські, житлові, господарські та промислові будівлі, а також об’єкти збудовані без дозвільних документів в період 1992-2009 роки. При цьому спостерігається постійна тенденція до збільшення кількості об’єктів, що вводяться в експлуатацію.
З метою популяризації проведених реформ здійснених на виконання соціальних ініціатив Президента України серед громадськості та суб’єктів господарювання проводиться роз’яснювальна робота, також у приміщеннях дозвільного центру, відділу містобудування та архітектури Віньковецької райдержадміністрації, органу державного архітектурно-будівельного контролю, в яких здійснюється прийом забудовників та офіційному сайті Віньковецької райдержадміністрації розміщено роз’яснення процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва залежно від складності об’єкта. Основними пріоритетними направленнями у галузі містобудування та будівництва є недопущення ускладнення дозвільних процедур, створення Служби містобудівного кадастру, забезпеченням населених пунктів та території Віньковецького району сучасною містобудівною документацією. 03.07.2013 Відділ регіонального розвитку,
містобудування та архітектури
райдержадміністрації

 


Календарь
Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Зодіак: Водолій
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація
2017 рік