ОГОЛОШЕННЯ 2016 РОКУ

 

 
 

Новорічно-різдвяні заходи відділу культури райдержадміністрації

Дата

Час

Захід

Відповідальні

Запрошені

23.12.2016 р.

15:30

Відкриття ялинки

РБК

Організації району

26.12.2016 р.

9:00

Привітання дітей учасників АТО «Лісова казка»

РБК

Діти учасників АТО

27.12.2016 р.

10:00

Привітання дітей працівників державних установ

РБК

Діти працівників

29.12.- 30.12.2016 р.

9:00-14:00

Вітання організацій

РБК, ДШМ

Працівники організацій

30.12.2016 р.

11:00

Привітання працівників райдержустанов

ДШМ, РБК

Працівники організацій району

01.01.2017 р.

02:00

Новорічна ніч

РБК

Жителі району

З 03 по 06.01.2017 р.

10:00

Новорічний мікс (театралізоване дійство для дітей)

РБК

Діти шкіл району

13.01.2017 р.

10:00

Районний фестиваль «Колядуймо разом»

Заклади культури клубного типу

РБК, сільські працівники

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», проводиться громадське слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту детального плану території: земельної ділянки  площею 6,5 га, яка розташована в районі вул. Відродження, смт. Віньківці Віньковецького району Хмельницької області.
Замовником даної містобудівної документації є Віньковецька селищна рада Віньковецького району Хмельницької області.
Розробником вищевказаної містобудівної документації є ТОВ «Крок Центр».
Ознайомитись з проектом Детального плану території та надати пропозиції (зауваження) Віньковецькій селищній раді можливо з дати  оприлюднення повідомлення до дня проведення громадського обговорення.
Громадське обговорення детального плану території відбудеться 15.12.2016 року в смт.Віньківці Віньковецького району Хмельницької області.
Місце проведення: Віньковецька селищна рада, Початок о 12:00.

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо усіх працюючих та інших громадян району, які найближчим часом планують звернутися з питань призначення пенсії, взяти участь у занятті "Школа майбутнього пенсіонера", яке відбудеться 25 листопада 2016 року об 11-й годині в Віньковецькому секторі обслуговування громадян Новоушицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: смт Віньківці, вул. Лесі Українки,1А, каб 309.

Новоушицьке об'єднане управління Пенсійного фонду України

Увага КОНКУРС!

На засіданні Хмельницької обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення 18 жовтня 2016 року прийнято рішення про проведення регіонального конкурсу серед юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ».
Триває перший тур вказаного конкурсу: прийом анкет учасників Конкурсу (з 19 жовтня по 19 листопада 2016 року).
Учасниками Конкурсу можуть бути правники (до 35 років та з наявністю юридичного стажу не менше 2 років), які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками 2015 та до 01.10.2016р. включно та відповідають вимогам професійної і ділової етики, що будується на загальноприйнятих засадах служіння народу України, професіоналізмі, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі, персональній відповідальності за виконання службових обов'язків, дисципліні тощо.
Конкурс проводиться за номінаціями:
- молодий юрист - теоретик;
- молодий юрист – практик.
Детальніше про умови Конкурсу та про анкету учасника регіонального конкурсу серед молодих юристів «МОЛОДИЙ ПРАВНИК ОБЛАСТІ» ви можете дізнатись за посиланням: http://justice-km.gov.ua/?dep=page&dep_up=174&dep_cur=3043

або за тел.(0382) 65-42-95.

Інформація

У Віньковецькому бюро правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у IV кварталі 2016 року  буде проведено консультування жителів Віньковечинни посадовими особами головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області згідно затвердженого Графіка.

Віньковецьке бюро правової допомоги

Інформація

Відповідно до статей 20, 21, 75 Бюджетного Кодексу України наказом Управління фінансів райдержадміністрації №2/2016-н/о від 24 жовтня  2016 року затверджено Інструкцію з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету на 2017 рік.

Управління фінансів райдержадміністрації

Увага КОНКУРС!

За підтримки Мінмолодьспорту та Благодійного Фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» в партнерстві з американським університетом Delaware проводить конкурс  Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA (далі конкурс).
Мета Diamond Challenge – надати можливість молоді розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.
Конкус направлений на підтримку молодіжних підприємницьких проектів серед учасників від 16 до 18 років в Україні. В рамках конкурсу молодь має змогу презентувати свій суспільно-корисний бізнес-проект та отримає можливість виграти 10000 доларів США.
До участі у конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою. Реєстрація команд відбувається до 20 листопада 2016 року на сайті: http://diamondchallenge.org.
Конкурс відбуватиметься в два етапи. Перший етап пройде в Україні, де конкурсанти будуть змагатися за приз 1000 лоларів та поїздку до США (американські колеги фінансують проживання протягом трьох днів). В США буде організовано заключний етап конкрсу, в якому учасники будуть змагатися за головний приз 10000 доларів.
Прийом письмових бізнес проектів триватиме до 20 грудня 2016 року на сакйті http://diamondchallenge.org.
З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись на сайті www.icepp.org.ua. Контактна особа – виконавчий директор Благодійного Фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» - Ірина Романенко

e-mail: icepp.ngo@gmail.com тел. 050 5806396.

 

БФ «Зміцнення громад» проводить тренінг у рамках реалізації проекту «Абетка децентралізації»

Досі вважаєте, що процес децентралізації обійде Вас стороною? Запевняємо, що це не так. Тож, аби бути готовими до майбутніх адміністративно-територіальних змін, пропонуємо вивчити це питання від «А» до «Я». Для цього 3 листопада о 09:30 у великій залі засідань Новоушицької районної ради, БФ «Зміцнення громад» проводить тренінг у рамках реалізації проекту «Абетка децентралізації». Його мета – розповісти громадянам, що таке децентралізація, як згуртувати громаду і підготувати її до об’єднання.
Ви матимете унікальну можливість поспілкуватися і поставити запитання Олександру Солонтаю, провідному експерту із питань місцевого розвитку, виборчого процесу та організаційної роботи органів влади, а також перейняти досвід голів об’єднаних територіальних громад, які вже відчули на собі, що таке децентралізація.
До участі в тренінгу запрошуємо депутатів різних рівнів, сільських голів, представників громадських та благодійних організацій та активістів Новоушицького, Дунаєвецького та Віньковецького районів*. Аби стати учасником заходу, заповніть заявку і відправте її на електронні адресиdecentralizaciia@mitsna-gromada.org.ua, decentralizaciia2016@gmail.com.
Нагадаємо, що проект «Абетка децентралізації» реалізовується БФ «Зміцнення громад» за фінансової підтримки американського «Національного фонду демократії» (NationalEndowmentforDemocracy, NED) і діятиме на території Хмельницької області до кінця грудня 2016 року.
Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте нам: (068) 448 95 01, Мирослава.
Запрошуємо до плідної співпраці! Вивчаймо абетку децентралізації разом!

 *Ми забезпечуємо довіз учасників на захід за наявності попередньої реєстрації.

 

Увага! Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади

19 жовтня 2016 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади категорії «Б» - завідувача сектору з питань цивільного захисту населення відділу житлово-комунального господарства, архітектури  та цивільного захисту населення  райдержадміністрації.

Докладніше...

 

Увага! Набрав чинності Закон України «Про виконавче провадження»

Віньковецький районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області доводить до відома громадян про набрання чинності Закону України «Про виконавче провадження» № 1404-VІІІ від 02.06.2016 року. (05.10.2016 року дата набрання чинності).

   Із змінами, внесеними до порядку примусового виконання рішень можна ознайомитись на сайті - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1404-19

 

Пільгове кредитування суб’єктів підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року                  №19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – компенсація).
На виконання заходів Програми облдержадміністрація оголошує з 05 вересня до 05 жовтня 2016 року прийом документів на участь у конкурсному відборі суб’єктів підприємництва на отримання компенсації.
Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), який є додатком до Програми.

Електронну версію Порядку розміщено на сторінці “Фінансово-кредитна підтримка” у розділі “Регуляторна політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4156).

 

До уваги керівників неприбуткових установ та організацій!

В зв‘язку з набуттям чинності 16 липня 2016 року Постанови КМУ від 13.07.16р. №440 «Про затвердження Порядку ведення реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ і організацій до реєстру та виключення з реєстру» Віньковецьке відділення Кам‘янець-Подільської ОДПІ повідомляє, що для набуття статусу неприбуткових установ та включення до оновленого Реєстру неприбуткових установ Постановою №440 передбачено надання до контролюючих органів заяви та завірених копій установчих документів.
Неприбуткові організації, які до 01 січня 2017 року не привели свої установчі документи відповідно до вимог, встановлених п.133.4 ст.133 Податкового кодексу, та не надали копії таких документів до контролюючого органу, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру з урахуванням положень постанови №440.
За додатковою інформацією звертатись у Віньковецьке відділення Кам‘янець-Подільської ОДПІ за телефоном 2-23-99.

 

До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності

В умовах критичного перенавантаження сміттєвих полігонів країни, з огляду на події, що сталися на Грибовицькому сміттєзвалищі на Львівщині, актуальним постає питання щодо спрямування окремих видів небезпечних відходів, включаючи і електронні відходи саме на утилізацію, а не захоронення на сміттєзвалищах. Електронні відходи складають в загальному обсязі сміття відносно не велику частку - 5-7%. Але за оцінками експертів до сімдесяти відсотків важких металів, що знаходяться на сміттєвих звалищах утворюються саме від електронних відходів.
Виходячи з вище викладеного, а також положень Податкового Кодексу України (розділ 8), законів України "Про відходи" (ст. 20, 31, 33, 34), "Про охорону навколишнього середовища", Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", а також з метою зменшення навантаження на сміттєзвалища науково виробниче підприємство "Екологічна лабораторія" запрошує підприємства, організації і установи району до передачі на утилізацію відходів, що містять небезпечні складники:
- відпрацьованої і списаної офісної, комп'ютерної, побутової, телекомунікаційної та іншої техніки;
- списаного офісного майна, меблів, тощо;
- відходів від експлуатації автомобілів: акумулятори, масло-бензофільтри, масло-бензонасоси, амортизатори, тощо.
В свою чергу, підприємство "Екологічна лабораторія", приймаючи ці та інші відходи на утилізацію готове надати сприятливі цінові пропозиції по наданню цих послуг.

тел. 067-232-1268, 067-951-7847                 E-mail: yn@eco-lab.com.ua
тел./факс: 044-379-13-30                            Сайт: www.eco-lab.com.ua

Адреса: 04074, м. Київ, вул. Автозаводська 2.

 

Поліція Хмельницької області оголошує конкурс на посади дільничних офіцерів та слідчих

З вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, умовами та етапами відбору усі бажаючі можуть ознайомитися за наведеною нижче презентацією.
Конкурс на всі зазначені вакансії проводиться в м. Хмельницький.
Строк, протягом якого приймаються анкети, триває з 12.07.16 до 10.08.16.
Заповнити анкету онлайн.
Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: 0 800 50 02 02 з 9:00 до 18:00 в робочі дні або електронною поштою vrp@hm.npu.gov.ua
Адреса розташування поліцейської комісії:
м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7

 

Відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”

З метою підтримки та розвитку товаровиробників Хмельницької області, привернення уваги споживачів до продукції місцевого виробництва, насичення ринку області товарами належної якості та за доступними цінами Департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації підготовлено Проект „Купуй товари Хмельниччини”.

Перевагами, для товаровиробників, які приймають участь у Проекті, є збільшення обсягів виробництва продукції, підвищення конкурентноздатності, розширення ринку збуту, підвищення іміджу тощо.

Механізмом реалізації проекту є виділення (окремі цінники) продукції місцевих товаровиробників (учасників проекту) у закладах торгівлі, поширення інформації про проект та його учасників у ЗМІ та соцмережах у мережі Internet, налагодження співпраці місцевих товаровиробників та операторів торговельної мережі тощо.

Докладніше...

До уваги пенсіонерів з числа внутрішньо переміщених осіб

З 01.07.2016 року змінюється порядок виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам.

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2016 року за №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено, що призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання) внутрішньо переміщеним особам здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509.
Починаючи з 1 липня 2016 року, виплата пенсій та щомісячного довічного грошового утримання за рахунок коштів Державного бюджету, коштів Пенсійного фонду України пенсіонерам із числа внутрішньо переміщених осіб здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України».
Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, яка одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Що необхідно зробити внутрішньо переміщеній особі?
Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через ПАТ «Державний ощадний банк України» Для внутрішньо переміщених осіб, які одержують пенсію через підприємства поштового зв’язку та інші банківські установи
Для виплати пенсії
До 24 червня 2016 року:

Пенсія буде зараховуватися на уже раніше відкритий рахунок в Ощадному банку.

1. Відкрити банківський рахунок в ПАТ «Державний ощадний банк» для зарахування пенсії
 звернутися до відділення ощадного банку за місцем отримання пенсії для відкриття рахунку;
 отримати заяву про виплату пенсії через ощадний банк, в якій зазначено поточний рахунок, при цьому повідомити представника банку про те, щоб заяву передали органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку, або ж особисто передати заяву про виплату пенсії до органу Пенсійного фонду, де пенсіонер перебуває на обліку.
 в ощадному банку отримати звичайну платіжну картку.
2. У разі неподання таких даних з 1 липня 2016 року виплата пенсій буде призупинена.
Для оформлення пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою.
З 01 червня по 30 червня 2016 року
 Для оформлення електронного пенсійного посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, усі пенсіонери із числа внутрішньо переміщених осіб (які раніше отримували пенсію через Ощадний банк, та які вперше відкрили рахунок в Ощадному банку) повинні звернутися до органу Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку, та надати наступні документи:
- заяву про виготовлення пенсійного посвідчення (платіжної картки);
- паспорт;
- довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи;
- довідку тимчасово переміщеної особи;
- фотокартку.
З 01 серпня 2016 року
 Звернутися до відділення Ощадного банку, в якому відкрито рахунок для зарахування пенсії, для обміну існуючої платіжної картки на платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням.

Усю інформацію можна отримати, звернувшись на телефон «гарячої» лінії у Віньковецький сектор обслуговування громадян Новоушицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області 2 21 50

Управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі

Пільгове кредитування суб’єктів підприємництва

В рамках реалізації заходів програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма) та з метою фінансової підтримки суб’єктів підприємницької діяльності рішеннями сесій Хмельницької обласної ради у 2016 році передбачено виділення коштів на пільгове кредитування суб’єктів підприємництва за рахунок обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів (бізнес-планів) у пріоритетних напрямках діяльності, визначених Програмою.
Фінансово-кредитна підтримка надається через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області (далі – Фонд) на умовах:
- конкурсного відбору інвестиційних проектів (бізнес-планів);
- співфінансування інвестиційного проекту (бізнес-плану) за рахунок власних коштів (майнової участі);
- забезпечення фінансових зобов’язань (застави);
- на термін від одного до трьох років.
Відсоткова ставка за користування кредитом затверджується Інвестиційною радою Фонду конкретно по кожному проекту за ставкою, що не перевищує рівень 1,5 облікової ставки Національного банку України, яка діяла на дату прийняття рішення про надання фінансово-кредитної допомоги.
Детальні умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва за рахунок коштів обласного бюджету, електронна версія якого розміщена у рубриці “Фінансово-кредитна підтримка” розділу “Регуляторна     політика, підприємництво” офіційного сайту облдержадміністрації  (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4155).

Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись у Фонд за адресою:       м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, каб. 401, тел. (097) 33-71-635, (0382) 79-57-81. Контактна особа – Бачинська Інна Анатоліївна.

 

Відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”

У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Словацької громадської організації «Амос»  спільно з мерією м. Стара Любовня (Словацька Республіка) за підтримки Міністерства культури України з 15 по 18 вересня 2016 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» (далі Фестиваль). Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю  різних країн заради миру та майбутнього. Участь у Фестивалі братимуть діти і молодь України та Словацької Республіки в місті Стара Любовня (Словаччина).
Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.

Докладніше...

МОМ запрошує молодь взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні приєднується до глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН (АЦ) та Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Молодіжний відеофестиваль PLURAL+», який має на меті залучити молодь до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції. Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння. 
Представництво МОМ в Україні запрошує молодь віком від 16 до 25 років взяти участь у національному молодіжному відеофестивалі PLURAL+ UKRAINE, який ставить за мету зацікавити молодь в Україні у даному питанні та висловити власні думки й ідеї щодо міграції, розмаїття та соціальної інтеграції  в Україні шляхом створення коротких відео на ці теми.
Охочі взяти участь у відеофестивалі знайдуть всю необхідну інформацію у Правилах та вимогах для участі у відеофестивалі PLURAL+ UKRAINEта Заявці на участь.
У разі виникнення додаткових запитань щодо фестивалю, звертайтеся до Анастасії Винниченко за тел. +38 044 568 50 15 або пишіть на електронну пошту iomkievfestival@iom.int.

 

Оголошено обласний тур Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків”

Територіальним відділенням ВГО “Асоціація платників податків України” у Хмельницькій області оголошено обласний тур Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків”.
Основною метою рейтингу є, в першу чергу, відзначення на обласному та державному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків, посилення їх ролі та авторитету у житті регіону та країни. Отримавши звання сумлінного платника податків, підприємство, крім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, також отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов'язань, а також публічно закріплює свій статут надійного бізнес-партнера. Детальніше з умовами участі у рейтингу, його номінаціями та категоріями, а також критеріями оцінювання переможців можна ознайомитися на сайті www.appu.org.ua.

 

Увага! Міністерство комерції Китайської Народної республіки запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD)

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

 • бути державними службовцями або працівниками університетів, дослідницьких інститутів, працювати у ЗМІ, або громадських організаціях;
 • мати диплом бакалавра для подачінамагістерськупрограму(Master) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);
 • бути віком до 45 роківна момент подачі заявки;
 • мативідповіднийрівеньволодіннякитайськоюмовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS-рівень 6,0 і вище) відповідно до вимог програм.

Для участі у конкурсінеобхідно:зареєструватись он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/laihuaабоwww.campuschina.org.; подати відповідний пакет документів до Департаменту координаціїміжнароднихпрограмМінекономрозвитку.
Пакетидокументів у паперовомувигляді просимо подати до Департаменту координаціїміжнароднихпрограмМінекономрозвитку не пізніше31.05.2016 року.
Особливуувагузвертаємо на той факт, щооскількитакастипендіяпропонуєтьсякитайською стороною для представниківусіхкраїнсвіту, у разізацікавленості, просимо здійснитиякнайшвидшереєстрацію на вибраний курс он-лайн та надати в паперовомувиглядіусінеобхіднідокументи.

 

Сільськогосподарська праця – це істинні цінності на всі покоління

У 2016 році ТОВ "Техніка і технології" в рамках Всеукраїнських акцій «Забезпеч своє майбутнє» та «Сільськогосподарська праця – це істинні цінності на всі покоління»проводить наступні конкурси для дітей:

 • "Намалюй свою мрію"
 • "Реалізуй намальовану мрію"
 • "Посади дерево добра"
 • "Я винахідник"

Конкурси спрямовані на виховання послідовників справи в сільському господарстві та свідомих кадрів на селі.

Деталі про організаторів, правила участі та терміни проведення конкурсів можна дізнатися на сайті www.t-i-t.com.ua та за т.(067)517-85-30

 

Перерахунки пенсій з 1 травня у зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму

Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік"  визначено  розміри прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З  травня цей показник становить   1130 гривень. Виходячи з цієї величини перераховано мінімальні розміри пенсій згідно Законів України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», «Про підвищення престижності шахтарської праці», доплати за понаднормативний стаж, пенсії за особливі заслуги перед Україною,, розміри державної  соціальної допомоги на догляд, підвищення та надбавки.
  Пенсіонерам, які на 01.05.2016 працюють, провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, перерахунок пенсії не проводиться. Після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.
       Непрацюючим пенсіонерам перерахунок мінімального розміру пенсії за віком, встановленого відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», проводиться з розрахунку 1130 грн:
1. за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу, якщо пенсія призначена до 01.10.2011;
 2 . за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу, якщо      пенсія призначена після 01.10.2011.       
     Перераховані і гарантовані пенсійні виплати для інвалідів війни та учасників бойових дій, розміри яких визначені постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011р. №1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» і залежать від величини прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 травня ці пенсійні виплати змінились для:

 • інвалідів війни 1 групи –  з 3060,90 грн. до 3220,50 грн.
 • інвалідів війни 2 групи –  з 2738,70 грн. до 2881,50грн.
 • інвалідів війни 3 групи –  з  2416,50 грн. до 2542,50 грн.
 • учасників бойових дій  -   з  1772,10  грн. до 1864,50 грн.
   
   Понад визначені розміри пенсій виплачується пенсія за особливі заслуги перед Україною.
       У зв’язку з встановленням нового прожиткового мінімуму на одну особу з розрахунку на місяць (1399,00 грн.) перераховано надбавки донорам. Розмір цієї надбавки з 01.05.2016 року склав 139,90 грн. (що на 6,90 грн. більше до 01.05.2016 року).
     Перерахунки відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» проведено для 8275 пенсіонерів (93,5 від загальної кількості одержувачів пенсій). Середній розмір підвищення становить 56,51 грн. Додаткова потреба в коштах для даного підвищення склала майже 467,6 тис. грн.
Пенсії у нових розмірах будуть виплачені основною відомістю у травні  2016 року. 
 Залишились незмінними
 підвищення реабілітованим та членам їх сімей, надбавки на догляд, на утриманців згідно Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», підвищення дітяим війни, додаткова пенсія  учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС оскільки їх розміри не залежать від величини прожиткового мінімуму, а визначаються окремими постановами.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт Віньківці, вул. Л.Українки 1А, каб 309  або за телефоном 2-21-50.

Управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі

Заробітна плата для нарахування пенсії  на “старих”умовах

15 квітня 2016 року набув чинності Закон України від 26.03.2016 № 1043-VІІІ “Про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії”.     
З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.                 За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
Враховуючи вищевикладене, починаючи з 15.04.2016 за бажанням пенсіонера, у разі доцільності, обчислення пенсії може здійснюватись в тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 року – за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами.

Перерахунок призначеної пенсії  проводиться на підставі  заяви пенсіонера   з урахуванням термінів, визначених статтею 45 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” .

За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт Віньківці, вул. Л.Українки 1А, каб 309  або за телефоном 2-21-50.

 

Управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”

У рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Серце до серця” та Словацької громадської організації “Амос” спільно з мерією м.СтараЛюбовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”.
Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.
Участь у Фестивалі братимуть діти та молодь України та Словацької Республіки в місті Стара Любовня (Словаччина).
Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій “Молодь обирає здоров’я”; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.
За додатковою інформацією просимо звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01, (067) 407-77-98, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

 

НЕ БУДЬМО БАЙДУЖИМИ

ГО "Віньковецька районна спілка учасників АТО" з метою надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей звертається до підприємств, установ, організацій і всіх мешканців Віньковеччини.
Не будьмо байдужими. Відкриймо своє серце для добра. Адже наші герої хочуть повернутися до повноцінного життя, радіти кожному дню, проведеному на мирній землі. Ми впевнені, що знайдеться частинка любові і добра до людей, які борються до останнього за Україну, за наше мирне небо над головою! Віримо в те, що люди готові допомагати учасникам АТО.
Звертаємося до всіх небайдужих, всіх, хто любить і цінує життя, підтримати наших воїнів, які захищають нашу Батьківщину.
Реквізити для переказу коштів на розрахунковий рахунок ГО "Віньковецька районна спілка учасників АТО" Код ЄДРПОУ - 40285696, Віньковецьке ТВБВ № 10022/055 філії – Хмельницьке облуправління АТ"Ощадбанк" р/р № - 26006300808744, МФО - 315784.

Закликаємо приєднатися до щорічної акції «За чисте довкілля»

Започатковане у 1998 році проведення щорічної акції «За чисте довкілля»  стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення дбати про благоустрій та чистоту довкілля.
Цього року акція «За чисте довкілля» триватиме в період з 21 березня по 1 травня. В цей час проводитимуться заходи щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах району.
З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення планується проведення таких заходів: висадження молодих дерев, кущів, квітників на території парків, скверів та уздовж алей, у межах смуг вулиць і доріг; ліквідація несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ відходів, стихійних смітників у межах прибережних захисних смуг водних об’єктів та прибирання територій об’єктів природно-заповідного фонду; облаштування та впорядкування відповідно до санітарних та екологічних норм полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів.
Всі ми усвідомлюємо, що повноцінне життя людини можливе лише в умовах відтворення спільними зусиллями екологічно сприятливого навколишнього середовища.
Отож, закликаємо всіх керівників підприємств, установ, організацій краю, а також небайдужих громадян нашого району долучитися до акції. Зробімо наш край чистішим і охайнішим!


Увага, конкурс!

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

У Хмельницькій області бюро правової допомоги працюватимуть у Волочиську,
Теофіполі, Білогір'ї, Ізяславі, Славуті, Нетішині, Красилові, Полонному, Ярмолинцях, Городку, Чемерівцях, Віньківцях, Деражні, Летичеві, Старій Синяві, Дунаївцях, Новій Ушиці.
Вимоги до претендентів:
- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
- вільне володіння українською мовою;
- доброчесність, толерантність;
- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну
інформацію;
- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
- стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності
громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.
Із завданнями бюро правової допомоги та умовами участі в конкурсі можна ознайомитися тут.

Відбудеться бізнес-майстерня “Готуємося до партнерства з Німеччиною”

07 квітня 2016 року у конференцзалі Хмельницької торгово-промислової палати (м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1) відбудеться бізнес-майстерня “Готуємося до партнерства з Німеччиною” (програма заходу додається).
У рамках заходу заплановано презентацію Програми Федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина – Україна: Fit for Partnership with Germany – Готові до співпраці з Німеччиною (далі – Програма).
Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності через отримання ними нових компетенцій у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами.
Загальну інформацію щодо умов участі у Програмі, вимог до кандидатів на стажування, форматів Програми та цільових груп учасників наведено у додатку.
Тривалість стажування – один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.
За період дії Програми 62 управлінця підприємств різних галузей економіки області пройшли стажування у Німеччині, зокрема, представники ПрАТ “Деражнянский молочный завод”, ТОВ “Бембі”, ПАТ “Хмельницькобленерго”, ТОВ “Р.І.Н.О”, ТОВ “Освіта плюс”.

Тренінг для підвищення обізнаності держслужбовців та громадських діячів щодо особливостей застосування ЕСКО

Громадська організація Екоклуб за підтримки фонду Фрідріха Еберта проводить 13 - 14 квітня 2016 року в м. Хмельницькому тренінг для підвищення обізнаності держслужбовців та громадських діячів щодо особливостей застосування ЕСКО.
Енергосервісні контракти (ЕСКО) - це один з найбільших у світі фінансових інструментів для здійснення енергоефективних заходів. ЕСКО дозволяє оплачувати коштовні енергоефективні заходи за рахунок майбутньої економії газу, електрики і т. д. Чинне законодавство дозволяє реалізовувати такі ЕСКО проекти як у багатоповерхівках, так і у бюджетних закладах.
На тренінг запрошуються:

 1. представники сільських, міських та районних органів влади, головні розпорядники коштів бюджетних установ;
 2. представники громадських організацій або неурядових об'єднань.

Участь в тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування.
Учасники відбираються на конкурсній основі. При відборі кандидатів увагу буде приділено мотивації до активної участі у тренінгу та перспективам застосування набутих знань в своїй роботі.
Для участі необхідно зареєструватися за посиланням: http://docs.google.com/forms/d/lKEFYh     5vswNWG17xpXCvt     KDU81VLI YaelKq5RrMsCO/edi t?usp=drive web
Реєстрація триває до 12:00 З квітня. Кількість учасників обмежена.
З питання, звертайтесь за телефоном:
067 363 41 10 Дмитро
098 787 40 54 Наталя

Програма бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі»

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Інновації та ефективність в агробізнесі».
Термін стажування у США: з 13 серпня до 03 вересня 2016 року.
Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 квітня 2016 року.
Для участі у Програмі стажування запрошуються:
• Агрохолдинги;
• Агро-Асоціації;
• Виробники продуктів харчування, що мають власні фермерські господарства;
• Фермерські господарства (переробка або упаковка продукції рослинного і тваринного походження, в тому числі органічної продукції);
• Виробники насіння і добрив;
• Племінні господарства;
• Компанії, що спеціалізуються на продажі матеріалів і устаткування сільськогосподарського призначення.
У програмі будуть приймати участь  компанії з України, Азербайджану, Молдови, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану і Туркменістану.  
Вимоги до кандидатів:
• Від 3 років досвіду на керівній посаді;
• Керівна посада у своїй компанії;
• Володіння англійською мовою не є обов’язковим.
Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.
Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування.
Мета програми: надати учасникам можливість ознайомитись з аграрною галуззю США, її регулюванням, встановити контакти для подальшої ділової співпраці, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес моделі.
Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації,  розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій та перемовин, а також управління бізнесом і асоціаціями. Далі відбудуться візити в компанії які працюють в різноманітних сферах агробізнесу та зустрічі з галузевими асоціаціями. Під час програми будуть розглянуті такі теми як: агрохімікати, рослинництво, переробка, маркетинг та дистрибуція продукції, постачання насіння, а також обладнання для сільського господарства.
Документи на конкурс:
1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
2. Копія першої сторінки закордонного паспорту;
3. Лист рекомендація  (обов’язковий переклад англійською мовою).
Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.
Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.
Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 11, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/aie-app-2016.doc .
Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:
E-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov 
Тел. + 38 044 521 5222
Мобільний: + 38 095 274 0215
Факс: +38 044 521 5430.

 

Увага!

Процедура адміністративного оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора

01 січня 2016 року набули чинності нові редакції Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», якими запроваджено процедуру адміністративного оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.
Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльність у сфері державної реєстрації бізнесу передбачено в статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», а у сфері реєстрації речових прав передбачено в статті 37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

У зв’язку з цим, Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області створені комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації та вже відбулись перші засідання.

Докладніше...

 

Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка

Державний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2016 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 року
№ 1832 «Про премію Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня.
Для участі у конкурсі потрібно подавати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті нараду, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.
Приймаються твори, які були опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення. На здобуття Премії можуть бути висунуті роботи як окремих осіб, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.
Звертаємо увагу, що відповідно до п.4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття премії з двома і більше творами.
На здобуття Премії, подаються: клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора, примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення, копія паспорта.
Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державнийкомітеттелебачення та радіомовленняУкраїни з поміткою (на здобуттяПреміїІвана Франка в галузіінформаційноїдіяльності).
Телефон для довідок: (044) 278-86-96.

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2016 році.
Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
Конкурс проводиться у три тури:
І тур - березень - квітень;
ІІ тур - травень - червень;
ІІІ тур - вересень - жовтень.
Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:
- «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);
- «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).
У Конкурсі можуть брати участь державні службовці II - VII категорії посад, які не мають дисциплінарних стягнень.
 Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу, утвореному державним органом:
- заяву про участь;
- копію особової справи державного службовця за формою П-2ДС;
- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;
- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

Переможці Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломом переможця та грошовою винагородою, а також:
- користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Управління та адміністрування»;
 - рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном;
- рекомендуються для просування по державній службі на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють, або на відповідні посади в державних органах вищого рівня.
Організаційним комітетом третього туру Конкурсу вносяться пропозиції керівникам державних органів, у яких працюють переможці та лауреати, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до законодавства.
 Більш докладно умови проведення Конкурсу викладені в Порядку проведення Конкурсу, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152, та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби від 15 лютого 2012 року № 29.
Контактна особа: Козирєва Фаїна Володимирівна – начальник відділу управління ресурсами, діяльністю та розвитком Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу,
тел. (044) 278-36-44, e-mail: kds@center.gov.ua.

Особливості виплати пенсії працюючим пенсіонерам у 2016 році

Законом України № 911 від 24.12.2015 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" внесено зміни до низки законів України з приводу продовження у 2016 році особливого порядку виплати пенсії та щомісячного довічного грошового утримання пенсіонерам, які працюють.
Цим Законом визначено, що у 2016 році, особам, які працюють на посадах та на умовах, визначених окремими спеціальними законами, зокрема, "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", "Про службу в органах місцевого самоврядування", пенсія в період роботи на таких посадах не виплачується.
Пенсіонери, які працюють на інших посадах або роботах одержують пенсію в розмірі 85 відсотків. При цьому, сума пенсії до виплати не може бути меншою 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. На даний час, такий розмір становить 1611 грн. (1074 грн. х 150%).
Обмеження з приводу виплати пенсії та щомісячного довічного грошового утримання не застосовуються до інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, а також, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (зокрема, членів сімей військовослужбовців, учасників бойових дій, прирівняних до них осіб, які загинули або померли внаслідок поранення контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини або виконання інших обов’язків військової служби).
Не застосовуються обмеження щодо виплати пенсії та щомісячного довічного грошового утримання протягом особливого періоду, до якого віднесено проведення антитерористичної операції на Сході України, до осіб, які проходять військову службу або перебувають на посадах у Міністерстві оборони України, Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, Міністерстві внутрішніх справ України, Апараті Ради національної безпеки і оборони України, Державній спеціальній службі транспорту, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Управлінні державної охорони України, Державній пенітенціарній службі України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національній гвардії України, органах військової прокуратури або беруть участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбитті збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільненні цих об'єктів у разі захоплення, відбитті спроб насильницького заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою.

Пенсії, призначені відповідно до законів України «Про державну службу», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» ветеранам військової служби виплачуються в повному обсязі. Належність до ветеранів військової служби підтверджується   посвідченням “Ветеран військової служби”.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт Віньківці, вул. Л.Українки 1А, каб 309  або за телефоном 2-21-50.

29.02.2016

Управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі

Зміни у пенсійному законодавстві з 01.01.2016 року

Згідно Закону України № 909 – VIII, 24.12.2015 р. "Про внесення змін до Податкового кодексу України та  деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості
бюджетних надходжень у 2016 році":

Щодо оподаткування пенсій
Згідно з законодавством, чинним до 01.01.2016 року  оподаткуванню підлягали пенсії, розмір яких перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (3654 грн.) в частині такого перевищення за ставкою 15%. Якщо ж база оподаткування (сума перевищення) перевищувала 10 – кратний розмір мінімальної заробітної плати, то ставка податку становила 20% з суми, що перевищує цей розмір.
Починаючи з 1 січня 2016 року продовжено утримання податку на доходи фізичних осіб та військового збору з пенсій. До об'єкту оподаткування, яким є частина суми пенсії або щомісячного довічного грошового утримання, що перевищує у 2016 році суму 4134 гривні, застосовується ставка податку 15 відсотків, військового збору — 1,5 відсотки.
Наприклад,  якщо розмір пенсії становить 5100 грн., то  оподатковуються тільки 966 грн. – та частина, яка перевищує межу в 4134 грн. Розмір податку – 144,90 грн., розмір військового збору – 14,49 грн.  До виплати – 4940,61 грн.
З 1 вересня 2015 року у зв'язку з набранням  чинності Закону України «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб»    розмір пенсії осіб, які належать до учасників бойових дій у період Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», не включається до загального місячного оподаткованого доходу платника податку.        

За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт Віньківці, вул. Л.Українки 1А, каб 309  або за телефоном 2-21-50.

29.02.2016

Управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі

Увага, конкурс!

Міжнародний конкурс шкільних медіа – це захід, який дозволяє учням середніх навчальних закладів проявити себе в якості журналіста, допомагає підвищити прозорість сфери середньої освіти шляхом демократизації шкільних медіа.
XIX Міжнародний конкурс шкільних медіа відбувається 28-30 квітня у м. Миколаєві.
Минулого року участь у конкурсі взяли 1675 стінних, друкованих, електронних газет, фото-, теле-, та радіорепортажів з понад 700 закладів середньої та позашкільної освіти з усіх областей України, а також Болгарії. Греції, Польщі, Білорусії, Грузії, Росії, Молдови та інших країн.
Вже традиційно підбиття підсумків та нагородження переможців XIX Міжнародний конкурс шкільних медіа відбудеться 29 квітня в м. Миколаєві. Участь у заході візьмуть близько 300 юнкорів з різних областей України, а також з інших країн. Під час заходів Конкурсу юнкори зможуть не тільки дізнатися про кращі юнкорівські роботи, але й поспілкуватися з однолітками з різних областей України та інших держав, а також взяти участь у мастер-класах відомих журналістів України, зустрітися з керівниками провідних медіа, відомими діячами, дипломатами.
Контактна особа: Марина Головченко 0(512) 50 00 30

Увага, конкурс!

 Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної політики України, оголошено конкурс для журналістів на найкращу опубліковану статтю на тему насильства щодо жінок та домашнього насильства.
Крайній термін подачі: 7 травня 2016 року для статей, що були опубліковані до 30 квітня 2016 року.

Більш детальнішу інформацію Ви можете знайти на веб-сторінці Проекту Ради Європи: http://www.coe.int/uk/web/stop-violence-against-women-ukraine/home».

 

Військова служба за контрактом

 Якщо ви бажаєте зробити військову кар'єру, проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України - найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 60 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують:
-  стабільне грошове забезпечення (оплата праці);
-  щорічну матеріальну допомогу у розмірі грошового утримання;
-  щорічну відпустку з виплатою грошової допомоги на оздоровлення;
-  вільний вибір місця та умов служби по всій території України;
-  при переїзді до нового місця служби за межі гарнізону виплачується грошова допомога в розмірі 100% місячного грошового забезпечення та 50% на кожного члена сім'ї;
-  якісне безкоштовне медичне обслуговування та пільгове для членів сім'ї;
-  можливість отримати вищу освіту;
-  інші соціальні гарантії, встановлені відповідними законами;
-  служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби;
-  значно вищий ніжу цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення (гарантована пенсія після 20 років служби);
-  безкоштовне харчування;
-  надання короткострокових відпусток за сімейними обставинами;
-  надання безкоштовного житла.

Грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом:
- солдат першого контракту від 7 000 грн.
- командир відділення від 8 000 грн.
- командир взводу від 10 000 грн.
- командир роти від 12 000 грн.
- командир батальйону від 13 000 грн.
- командир бригади від 14 000 грн.

Проводиться відбір кандидатів до військових частин Хмельницької області: м. Старокостянтинів, м. Хмельницький, м. Кам'янець-Подільський, м. Шепетівка, смт. Ярмолинці. А також до військових частин західної України с. Старичі (Львівська обл.), м. Яворів (Львівська обл.), м. Коломия (Івано-Франківська обл.), м.Мукачеве (Закарпатська обл.), м. Бар (Вінницька обл.).

ЗРОБИ ВИБІР!

Громадянам, які виявили бажання щодо проходження військової служби за контрактом необхідно звернутися у Віньковецький військовий комісаріат за адресою смт. Віньківці вул. Відродження, 11 тел. 2-14-35.
При собі мати: військовий квиток, паспорт, документи, які підтверджують рівень отриманої освіти.

 

Зміни у пенсійному законодавстві з 01.01.2016 року

 Згідно Закону України № 909 – VIII, 24.12.2015 р. "Про внесення змін до Податкового кодексу України та  деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році":

Щодо оподаткування пенсій
Згідно з законодавством, чинним до 01.01.2016 року  оподаткуванню підлягали пенсії, розмір яких перевищує три розміри мінімальної заробітної плати (3654 грн.) в частині такого перевищення за ставкою 15%. Якщо ж база оподаткування (сума перевищення) перевищувала 10 – кратний розмір мінімальної заробітної плати, то ставка податку становила 20% з суми, що перевищує цей розмір.
Починаючи з 1 січня 2016 року продовжено утримання податку на доходи фізичних осіб та військового збору з пенсій. До об'єкту оподаткування, яким є частина суми пенсії або щомісячного довічного грошового утримання, що перевищує у 2016 році суму 4134 гривні, застосовується ставка податку 15 відсотків, військового збору — 1,5 відсотки.
Наприклад,  якщо розмір пенсії становить 5100 грн., то  оподатковуються тільки 966 грн. – та частина, яка перевищує межу в 4134 грн. Розмір податку – 144,90 грн., розмір військового збору – 14,49 грн.  До виплати – 4940,61 грн.

     
З 1 вересня 2015 року у зв'язку з набранням  чинності Закону України «Про внесення змін до статті 164 Податкового кодексу України щодо оподаткування пенсій інвалідів війни та деяких інших категорій осіб»    розмір пенсії осіб, які належать до учасників бойових дій у період Другої світової війни, інвалідів війни та осіб, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», не включається до загального місячного оподаткованого доходу платника податку.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт Віньківці, вул. Л.Українки 1А, каб 309  або за телефоном 2-21-50.

19.01.2016

Управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі

Зміни у призначенні пенсій за вислугу років педагогічним та медичним працівникам

Згідно Закону України № 911– VIII від  24.12.2015 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України"з 1 січня 2016 року  збільшено пенсійний вік,  необхідний для призначення даного виду пенсії.
  Пенсія за вислугу років  призначається  незалежно від віку після досягнення 55 років.
 При цьому передбачено право на призначення пенсії за вислугу років незалежно від віку особам, які мали вислугу років відповідної тривалості станом на 1 квітня 2015 року (25 років)  чи на 1 січня 2016 року (25 років 6 місяців).
Для зазначеної категорії працівників у період до 1 квітня 2024 року відбуватиметься поступове збільшення тривалості спеціального стажу з 25 до 30 років з добавленням кожного року по 6 місяців.
        Так, при зверненні за призначенням пенсії за вислугу років збільшення  спеціального  стажу буде здійснюватись поступово за визначеною в Законі схемою.
з 1 квітня 2015 року по 31 березня 2016 року - не менше 25 років 6 місяців;
з 1 квітня 2016 року по 31 березня 2017 року - не менше 26 років;
з 1 квітня 2017 року по 31 березня 2018 року - не менше 26 років 6 місяців;
з 1 квітня 2018 року по 31 березня 2019 року - не менше 27 років;
з 1 квітня 2019 року по 31 березня 2020 року - не менше 27 років 6 місяців;
з 1 квітня 2020 року по 31 березня 2021 року - не менше 28 років;
з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року - не менше 28 років 6 місяців;
з 1 квітня 2022 року по 31 березня 2023 року - не менше 29 років;
з 1 квітня 2023 року по 31 березня 2024 року - не менше 29 років 6 місяців;
з 1 квітня 2024 року або після цієї дати - не менше 30 років.
      До досягнення пенсійного віку для даної категорії право на пенсію за вислугу років мають працівники освіти, охорони здоров'я за наявності необхідної вислуги років на відповідних посадах після досягнення ними такого віку:
50 років - які народилися з 1 січня 1966 року по 30 червня 1966 року;
50 років 6 місяців - які народилися з 1 липня 1966 року по 31 грудня 1966 року;
51 рік - які народилися з 1 січня 1967 року по 30 червня 1967 року;
51 рік 6 місяців - які народилися з 1 липня 1967 року по 31 грудня 1967 року;
52 роки - які народилися з 1 січня 1968 року по 30 червня 1968 року;
52 роки 6 місяців - які народилися з 1 липня 1968 року по 31 грудня 1968 року;
53 роки - які народилися з 1 січня 1969 року по 30 червня 1969 року;
53 роки 6 місяців - які народилися з 1 липня 1969 року по 31 грудня 1969 року;
54 роки - які народилися з 1 січня 1970 року по 30 червня 1970 року;
54 роки 6 місяців - які народилися з 1 липня 1969 року по 31 грудня 1970 року;
55 років - які народилися з 1 січня 1971 року.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: смт Віньківці, вул. Л.Українки 1А, каб 309  або за телефоном 2-21-50.

19.01.2016

Управління Пенсійного фонду України у Віньковецькому районі

 


Календарь
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Зодіак: Стрілець
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація